Turnir u fudbalu

Naši talentovani đaci su i ove godine predstavili našu školu na turniru privatnih škola u fudbalu.Turnir je održan u četvrtak 30.11.2017. godine u trajanju od 9 do 13 časova na zatvorenom terenu SK „Brodarac“. Na turniru je učestvovalo jedanaest ekipa, a članovi našeg tima bili su:

 • Nikolaj Stanković (kapiten) – ekonomski tehničar,
 • Aleksa Nenadović – ekonomski tehničar,
 • Jovan Točilovac – ekonomski tehničar,
 • Vladimir Lučić – ekonomski tehničar,
 • Andrija Stošković – ekonomski tehničar,
 • Mladen Matejić – ekonomski tehničar,
 • Dušan Osmanović – ekonomski tehničar,
 • Nikola Marković – ekonomski tehničar,
 • Lav Milosavljević – ekonomski tehničar,
 • Nikola Đorđević – opšta gimnazija,
 • Nikola Pantić – zubni tehničar i
 • Andrija Šošević – fizioterapeutski tehničar.

Naš kapiten, Nikolaj, uspešno je predvodio ekipu mladih, ali veštih sportista koji svojim veštinama, kao i podjednakim trudom u nastavnim i vannastavnim aktivnostima, zaista čuvaju ugled škole i oslikavaju kvalitet naše omladine. Takođe, naše najistaknutije fudbalere, Aleksu i Vladimira, nagradili smo u cilju motivacije učenika i promovisanja sportskog i timskog duha.

Posebne pohvale upućujemo i našem vrednom i iskusnom profesoru sporta i fizičkog vaspitanja, Dejanu Petroviću, koji srdačno inspiriše i vodi đake naše škole kako bi uistinu očuvali zdrav duh u zdravom telu.